/* */

Murat Cama & Driselda Kanina – Ilaci qe sheron xhane (Official Video)



Artist: Murat Cama & Driselda Kanina – Ilaçi qe sheron xhane
Art roduction

Na ndiqni:
Facebook: https://facebook.com/artproduction.al/
Instagram: https://www.instagram.com/artproductional/ Na ndiqni:
Facebook: https://facebook.com/artproduction.al/
Instagram: https://www.instagram.com/artproduction.al/

source

33 comments

 1. ZEMRA JU KËNDOFT KËNG SHUM E BUKUR .

 2. Shum bukur suksese 🌟👏👏👏🍹

 3. 🌟🌟shum bukur🔥🔥🔥🔥👏🔥

 4. Kush eshte Autori e ketyre Vargjeve, se jane fantastike! Rrofshi dhe 100 Vjet😁

 5. KLOVE🇦🇱😍♡☆lzdjdplso

 6. Shume bukur kendoni baravo u qoft

 7. bravo ze briland dyshe e kompletur, suksese te metejshme

 8. Te lumte goja Murat jo vetem ti po dhe Grisedla s.betet pas e kini plotesuar bravo

 9. Super kenge ju lumte goja bravo

 10. Bravo je shum I mbrekullushem te kendofte zemra je 💖super

 11. SUPER SHUME E BUKUR E MREKULLUSHME FANTASTIKE E PAPARE PERSHENDES TE GJITHE SHQIPETARET KUDO NEPER BOTE

 12. Kjo keng eshte e mrekullushme bravo

 13. Super duet bravoo Murat suksese!

 14. Sahere e degjoje kete kenge me plq me shum sa me shum like per 2020

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *